نوشته شده توسط : ملودی

این مرد می تواند مجسمه یخی شود + عکس

yakh-01

این مرد می تواند مجسمه یخی شود.

استخوان های بدن از مواد مختلفی تشکیل شده است که هر کدام عمل خاصی را به عهده دارند. درست کار نکردن یکی بخش می تواند باعث بروز مشکلات بسیاری در ترکیب استخوان ها و به طور کلی وضعیت سلامت بدن شود.
بیماری های نادر معمولا ریشه در ترکیب های داخلی بدن دارند به طوری که هر کدام از آن ها به یک بخش خاص آسیب وارد می کنند و زندگی را برای فرد بیمار بسیار سخت خواهند کرد. این بیماری ها معمولا درمان خاصی ندارند از این رو دانشمندان به دنبال راهی برای نابود کردن آن ها هستند.

“میتک گوچ” یک استاد هنرهای رزمی است که بیش از ۱۰ سال می شود به یک بیماری بسیار سخت و نادر دچار شده است. این بیماری باعث می شود بدن این فرد در یک لحظه از حرکت ایستاده و کاملا او را تبدیل به یک تکه یخ می کند.

بیماری”اندرسون تاویل” نوع دوم یکی از نادرترین مشکلاتی است که تا به حال در دنیا دیده شده زیرا در تمام دنیا تنها ۱۰۰ نفر به آن مبتلا هستند. این بیماری باعث می شود تا آهنگ ضربان قلب عوض شده و رگ ها از فرمان قلب خارج شوند به همین علت بدن در یک لحظه سرد شده و بیمار کاملا خشک می شود.

این مرد برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ متوجه این بیماری شد و از آن زمان تا کنون بر اثر بیماری قدرت حرکتی، خوردن و … از دست داده است و این روزها حتی قدرت تکلم هم برای او بسیار سخت شده است. این بیماری سالانه بیش از ۱۰ بار سراغ او می آید که هر کدام عواقبی وحشتناک به همراه دارند.

دانشمندان یکی از دلایل اصلی به وجود آمدن این حالت را تغییر در میزان پتاسیم های استخوان بدن او می دانند. سطح پتاسیم در بدن این مرد تعریف مشخصی ندارد و وقتی تکان های شدید می خورد استخوان های بدن او کاملا قفل می شوند و تا زمان بازگشت پتاسیم به حالت نرمال در همان حال باقی می مانند.:: موضوعات مرتبط : تازه ترین خبر ها, علمی و دانستنی ها, مطالب جالب و شنیدنی
:: برچسب ها : , ,
تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۲ | بدون دیدگاه
 
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
  
   
سایت تفریحی و سرگرمی ناز تک ثبت شده در ساماندهی