نوشته شده توسط : *mehrdad*

داستان  آموزنده آزمایش ارزش

داستان آموزنده

سلام سلام دوستای مهربون و همیشه همراه من

امروز چشمم خورد به یه داستان که خیلی ازش خوشم اومد ……. این داستان یک آزمایش رو نشان میده ….تو این داستان ببینید پسرک چقدر برای کسی که براش ارزش قایل احترام میگذاره ….. امروزه بعضیا هستن که اگر ارزش زیادی براشون قایل شی و خیلی بهشون محبت کنی کوچکترین محلی بهت نمیدن …………خوب حالا حاظرید بریم سراغ داستان ؟ پس بپر ادامه مطلب و بزن مشتی !!

داستان در ادامه مطلب

———————————————————————————————-

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد. بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسدو شروع کرد به گرفتن شماره. مغازه دار متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش می داد.

پسرک پرسید: «خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن های حیاط خانه تان را به من بسپارید؟»

زن پاسخ داد: «کسی هست که این کار را برایم انجام می دهد.»

پسرک گفت: «خانم، من این کار را با نصف قیمتی که او می دهد انجام خواهم داد.»

زن در جوابش گفت که از کار این فرد کاملا راضی است.

پسرک بیشتر اصرار کرد و پیشنهاد داد: «خانم، من پیاده رو و جدول جلوی خانه را هم برایتان جارو می کنم. در این صورت شما در یکشنبه زیباترین چمن را در کل شهر خواهید داشت.» مجددا زن پاسخش منفی بود.

پسرک در حالی که لبخندی بر لب داشت، گوشی را گذاشت. مغازه دار که به صحبت های او گوش داده بود به سمتش رفت و گفت: « پسر…، از رفتارت خوشم آمد؛ به خاطر اینکه روحیه خاص و خوبی داری دوست دارم کاری به تو بدهم.»

پسر جوان جواب داد: «نه ممنون، من فقط داشتم عملکردم را می سنجیدم. من همان کسی هستم که برای این خانم کار می کند.»:: موضوعات مرتبط : داستان ها, دين و انديشه
:: برچسب ها : , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۴ تیر ۱۳۹۳ | بدون دیدگاه
 
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
  
   
سایت تفریحی و سرگرمی ناز تک ثبت شده در ساماندهی