نوشته شده توسط : ✷RОSЊΆNAЌ✷

 راز جسد سوخته زن تهرانی درجنگل سرخه‌حصار و اعترافات تکاندهنده مرد آشنا+ عکس


گروه شوک: ساعت ۶ عصر ۲۱ خرداد ماه سال جاری جسد سوخته زنی در جنگل سرخه‌حصار پیدا شد و یک جنایت آتشین را پیش روی پلیس جنایی پایتخت قرار داد.

در صحنه پیدا شدن جسد سوخته هیچ مدرک شناسایی‌ای به دست نیامد اما قطرات خون نشان می‌داد که زن ناشناس ابتدا در فاصله ۵۰ متری کشته شده، سپس با کشانده شدن به آنجا آتش زده شده است.کارآگاهان جنایی با دستور بازپرس شعبه ۴ دادسرای ناحیه ۲۷ تهران به تجسس‌های ویژه‌ای پرداختند و در بررسی آلبوم زنان گمشده پی بردند همزمان با پیدا شدن جسد سوخته، مردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام داشته که خواهر ۳۰‌ساله‌اش از خانه یکی از بستگانشان خارج و دیگر به خانه بر نگشته است.برادر این دختر به تیم پلیس آگاهی گفت: «خواهرم ساعت ۸ صبح ۲۱ خرداد ماه برای رفتن به بانک از خانه خاله‌ام واقع در خیابان پیروزی خارج شده و دیگر برنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش شده است.»

با توجه به آثار جراحت روی گردن دختر گمشده مشخص شد که وی قربانی ضربات چاقو بوده است که عامل جنایت با انگیزه‌ای غیر از سرقت دست به این قتل ‌زده و با سوزاندن آن سعی در عدم شناسایی‌اش داشت. خیلی زود ردپای مرد ۲۹ ساله‌ای به نام حسن به دست آمد و مشخص شد وی خواستگار دختر جوان بوده و آخرین بار نیز با وی دیده شده است.

حسن خیلی زود تحت بازجویی قرار گرفت و ادعا کرد بی‌گناه است و اطلاعی از سرنوشت وی ندارد. همزمان کارآگاهان دریافتند که وی زن و دو بچه دوقلو ۲ ساله دارد و خانواده‌اش هیچ‌گونه اطلاعی از آشنایی وی با قربانی جنایت ندارند.

۸ ساعت طول کشید تا سکوت این مرد مرموز بشکند و وی ۲۵ خردادماه قتل آتشین دختر جوان را به‌گردن گرفت.
حسن به افسر پرونده گفت: از فروردین ماه سال ۹۰ با این دختر آشنا شدم، البته ارتباط ما محدود به تماس‌های تلفنی بود اما پس‌از گذشت مدتی این ارتباط هر روز بیشتر شد و این در حالی بود که من از وی خواستگاری کرده بودم و او نمی‌دانست زن و بچه‌ دارم.
عامل جنایت خاموش افزود: رابطه عاطفی من و قربانی ادامه داشت تا این‌که من صاحب دو بچه شدم و پس از مدتی وی نیز از موضوع اطلاع پیدا کرد؛ از آن زمان درگیری‌های ما با یکدیگر آغاز شد و مرتباً تهدید می‌کرد که موضوع را با همسر و خانواده‌ام در میان خواهد گذاشت.
حسن گفت: زمانی‌که اطمینان پیدا کردم این دختر قصد دارد با مطرح کردن موضوع با خانواده‌ام به نوعی از من انتقام بگیرد، تصمیم‌به قتل گرفتم، به همین خاطر ساعت ۸ صبح به سراغش در خیابان پیروزی رفته و پس از سوار کردن وی به خودرویم به سمت جنگل سرخه‌حصار رفتیم؛ مدتی با هم صحبت کرده تا این‌که باز با هم درگیری لفظی پیدا کردیم و وی باز تهدیدهایش را مطرح کرد؛ در حالی که عصبانی شده بودم تصمیم به قتل گرفته و چندین ضربه چاقو به گردن، دست و دیگر قسمت‌های بدن قربانی زدم، پس از جنایت در داخل خودرو، جسد را به داخل شمشادهای داخل پارک منتقل و مخفی کردم؛ به محل کار خود رفتم و پس از عوض کردن لباس‌های خون‌آلود و خرید یک ظرف مواد آتش‌زا، باز به محل جنایت برگشتم و پس از برداشتن دو گوشی تلفن همراه و مدارک شناسایی، همه آن‌ها را به همراه چاقو در داخل سطل زباله‌انداخته و جنازه را در داخل جنگل به آتش کشیده و به سرعت به محل کار خودم برگشتم.:: موضوعات مرتبط : تازه ترین خبر ها
:: برچسب ها : , , ,
تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ | ۴ دیدگاه
 
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
  
   
سایت تفریحی و سرگرمی ناز تک ثبت شده در ساماندهی