نوشته شده توسط : *mehrdad*

شیوه درست برخورد با بچه های دست فروش

دخترا و پسرای نازنین ……یه مشکلی که توی جامعه امروزی هست و خیلیا سرسری ازش رد میشن قضیه بچه های دست فروش هست……….. خیل با این بچه های ناز و بی گناه بد و خشمگینانه رفتار میشه ……….. برید به ادامه مطلب و این مقاله رو بخونید تا یکم بهتر این بچه هارو بشناسید و درکشون کنید .

مقاله در ادامه مطلب

————————————–

۱- چیزی نخرید!

بیشتر این بچه ها رو خونواده هاشون روزانه اجاره میدن. پولی که به اونها میدین و تموم کردن چیزایی که دستشونه باعث نمیشه اونا رو زودتر بفرستن خونه. به محض تموم شدن یه بسته چسب یک…ی دیگه میدن که بفروشه

۲- بهشون بی اعتنایی نکنین!

نادیده نگیرینشون. بی اعتنا نباشین. راتونو نکشین و نرین. شیشه ماشین رو ندین بالا. این کارا باعث میشه اون بچه با تنفر از اجتماع برگ بشه. صبور باشین و توضیح بدین که اون وسیله رو لازم ندارن. خشونت به خرج ندین. اون بچه بزرگ میشه و این خشونت رو به جامعه برمیگردونه.

۳- براشون دلسوزی الکی نکنین.

اگه کاری از دستتون بر نمیاد الکی بچه رو گیج نکنین. سوال الکی نپرسین که مجبور بشه دروغ بگه. اونها خانواده دارن اما مجبورن دروغ بگن. نگین دوست داری بچه من بشی؟ این جور حرفها آزار دادن روانیه بچه هاست.چه کاری از دستمون بر میاد

۴- بهشون خوراکی بدین

اکثر این بچه ها سو تغذیه دارن براشون خوراکی های مقوی بخرین و بهشون بدین و مطمئن بشین که میخورن. مثلا بسته کوچیک شیر یا موز، ساندویچ گوشت یا مرغ. نارنگی یا پرتقال. اگه بهشون پول بدین ازشون میگیرن. چیزی بدین که باعث بشه بدنشون تو این سرما مقاومت بیشتری داشته باشه و مریض نشن. لباس بهشون ندین چون ازشون میگیرن و وادارشون میکنن با لباس کم تو خیابون باشن که مردم دلشون بسوزه.

۵- مثل یک فروشنده باهاشون برخورد کنین.

نذارین ازتون گدایی کنن. اگه داره التماس میکنه توضیح بدین که باید جنسش رو ببینین که آیا لازم دارین یا نه. یادتون باشه که شما مددکار اجتماعی نیستین و کاری هم از دستتون در همون لحظه بر نمیاد پس صبور باشین و سعی کنید لااقل مثل یک انسان با اون بچه برخورد کنید.

۶- از کلمات مودبانه استفاده کنین.

این بچه ها چیزی غیر از فحش و کلمات زشت و جمله هایی که مناسب سنشون نیست نمیشنون. باهاشون با احترام برخورد کنین تا همیشه تو ذهنشون بمونه که اجتماع دشمن اونها نیست.

۷- به نزدیکترین کیوسک پلیس برید.

نگید که فایده ای نداره چون داره! اگر میزان گزارشات مردمی از جایی تعدادش بالا باشه اونها از بهزیستی تقاضای واحد جمع آوری متکدیان میکنن. در حال حاضر بهزیستی این امکان رو داره که بتونه بعضی از این بچه ها رو به عنوان بد سرپرستی از خونواده هاشون بگیره. (میتونید توی گزارشتون بگین که میترسید از این بچه ها سواستفاده جنسی بشه) اونها وظیفه دارن که گزارش شما رو ثبت کنن.

دوستای عزیزم …………همینجوری این مطلب و نخونید و بگید خب اینم یه مطلب مثل بقیه ……… نه ……….. این مطلب خیلی توش حرفه . پای زندگی یه بچه که آینده این کشوره در میونه ……. قلب پاک و مهربون مردم این کشورو بهشون نشون بدید !

امیدوارم با خوندن این مطلب تو طرز برخوردمون با این بچه های نازنین فکر کنیم و بهتر باهاشون رفتار کنیم.:: موضوعات مرتبط : تازه ترین خبر ها, دين و انديشه, متفرقه, مطالب جالب و شنیدنی, نازتك نيوز, نوپا
:: برچسب ها : , , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : یکشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۳ | بدون دیدگاه
 
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
  
   
سایت تفریحی و سرگرمی ناز تک ثبت شده در ساماندهی