نوشته شده توسط : ملودی

ولخرجی های مالک فیس بوک برای ماه عسلش! + عکس

A_(18)

این زوج جوان و عشق برای صرف نهار به یکی از…

مولتی بیلیونر کوچک و مؤسس رسمی فیس بوک مارک زاکربرگ این روزها در رم به سر میبرد. این زوج جوان و عشق برای صرف نهار به یکی از معمولی ترین رستورانهای رم پایتخت ایتالیا رفته و در آنجا مبلغ ناچیزی برای نهار خود پرداختند.
او برای صرف این نهار عاشقانه تنها ۳۲ یورو پرداخت. این جزئیات را صاحب رستورانی که آنها در آن نهار را میل کردند به توییتر اعلام نمود.
صاحب رستوران گفت: “ابتدا باورم نمی شد که مارک به رستوران من بیاید، چرا که رستوران من در حد معمولی بوده و قیمت غذاها پائین است. آنها تنها یک بشقاب غذا سفارش دادند و برای نوشیدنی از من تقاضای آب و چای کردند. این دیگر برایم باور کردنی نبود. تنها ۳۲ یورو به خاطر غذایشان پرداختند و آرام و بی حاشیه از رستورانم خارج شدند و پیاده مسیری را درپیش گرفتند. من شیفته تواضع و افتادگی مارک شدم. او با همه پولدارهای دنیا فرق می کند.”

 A_(2)

 

 

      اما خبرگزاری هایی که به نقد این خبر می پرداختند با کمی تمسخر ابراز کردند که شاید مارک و پریسلا به فکر جبران آن ۱ میلیارد دلاری هستند که از ارزش فیس بوک در همین هفته اخیر کاسته شده است. این خبر به قدری سریع در تمام دنیا پیچید که عده ای از تعجب دهانشان باز مانده و وی را تحسین کردند.عده ای دیگر نیز به تمسخر و انتقاد از وی پرداختند.

 

        مارک زاکربرگ ۲۸ ساله و پریسلا جان ۲۷ ساله در هفته پیش جشن عروسی خود را برگزار کردند.

 :: موضوعات مرتبط : تازه ترین خبر ها, مطالب جالب و شنیدنی, نازتك نيوز
:: برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : شنبه, ۲ آذر ۱۳۹۲ | بدون دیدگاه
 
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟
  
   
سایت تفریحی و سرگرمی ناز تک ثبت شده در ساماندهی